O mně

Ahoj! Jsem Peťule, srdcem vesničanka, která se nyní toulá uličkami Prahy a čeká, kam ji život zavede. Věřím v osud a s nadšením pozoruju, jak se nitky života proplétají.

Nejvíce se v současné době věnuju kresbě, malbě abstraktních obrazů a výrobě akčních filmových rekvizit.
V mé tvorbě uvidíte, jak se pohádkový svět plný skřítků, víl a kouzelných lesů střetává s tím reálným. Kreslím spontánně a využívám různé techniky a materiály, často kombinuju obrázky s různými přírodninami... Fascinuje mě bohatství detailů, které příroda nabízí, ať už ve formě lístků, květů, kůry stromů nebo hub.


Stejně tak je krásný pohled na přírodu je i z nadhledu, při letu letadlem, při pohledu ze skal, z mostu na řeku,.. - to mě inspiruje k malbě abstraktních obrazů "Planetek", které nejen zútulní váš domov, ale zároveň by měly i rozvíjet vaši fantazii. Co jsou to Planetky? Jsou to abstraktní převážně kulaté obrazy na dřevěné desce nebo plátně. Dřevěné desky mi většinou pomůžou nařezat kamarádi a já je před samotnou malbou ještě brousím a dělám další povrchovou úpravu ;)


Dalším z velikých projektů, na kterém pracuju je výroba akčních filmových rekvizit pro zahraniční seriál. Je to super a bláznivý svět, kde se potkává řemeslo s neralnými termíny a skvělou bandou šikovných lidi :D :). 


V poslední době čím dál častěji přemýšlím jak dát své tvorbě další rozměr, jak ji propojit s vámi, jak společně tvořit, bavit se a sdílet životní zkušenosti. Kdyby vás cokoli napadlo, nebojte se o to se mnou podělit! :)

Nikdy nevíte co pro vás svět přichystá, ale když děláte co vás baví, co vám dává smysl, s dobrým svědomím a pokorou, nemůžete udělat krok špatným směrem .


Články a spolupráce


petra vávrová | ilustrace | art | grafika
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky